ATGŪŠANA

KAS IR ATGŪŠANA?

Līdzās vienmēr augošajām atpūtas sporta un fitnesa aktivitātēm, pareiza atgūšanās metode saņem aizvien lielāku uzmanību, un aktīvākie sportisti atzīst tās priekšrocības. Pēdējos gados, vairāk nekā jebkad agrāk, cilvēki ir sākuši nodarboties ar sportu un fiziskām aktivitātēm, miljoniem sportistu ir uzsākuši savas iecienītās aktivitātes sacensībās vai vienkārši kā hobiju. Tomēr daudzi no šiem aktīvajiem cilvēkiem joprojām nepietiekami apzinās atgūšanas nozīmīgumu sportā; to sauc par "Atgūšanas principu".

PRINCIPS

Lai gūtu labumu no (intensīvas) treniņa, ķermenim ir nepieciešams laiks atjaunoties. Tas ne tikai nāk par labu turpmākajiem treniņiem, bet arī samazina traumu risku. Lielākajā daļā gadījumu sportistam ir viens mērķis: kļūt spēcīgākam un izturīgākam, lai ķermenis iegūtu lielāku pretestību un snieguma līmenis palielinātos.

"Tieši atjaunošanās periodos ķermenis veido lielāku pretestību."

KĀ TAS STRĀDĀ

Treniņu laikā, īpaši intensīvu, ķermenis tiek pakļauts stresa veidam.

  • Ķermenis pielāgosies šim stresam vingrojot. Tomēr ķermenim ir arī jāiegūst pietiekami daudz atpūtas, lai apstrādātu šo pielāgošanos, tādējādi tas varēs (labāk) tikt galā ar slodzi nākamajā treniņā.
  • Kāds, kurš veic daudz īsu sprintu, piemēram, bumbas sporta veidos (futbols, basketbols, teniss,...), muskuļu audos parādīsies niecīgas matu plīsumu līdzīgas plaisas. Ķermenis ne tikai salabos šo “bojājumu”, bet arī pievienos papildus audu, lai labāk izturētu radīto stresu nākamajā sporta sesijā.
  • Ja netiek veikta vispār vai pārāk īsa atpūtas perioda, lai salabotu šo "muskuļu bojājumu" un dotu laiku ķermenim pielāgoties intensitātei, tas NEVAR tikt galā ar bojājumu remontu, un galu galā notiek ievainojums, bieži vien sastiepumu vai muskuļu plīsumu veidā.

ĀTRĀS ATJAUNOŠANĀS MUSKUĻU GELS

Mūsu ĀTRĀS ATJAUNOŠANĀS MUSKUĻU GELS dabīgās sastāvdaļas ir pilnībā vērstas uz nelielu bojājumu muskuļu audos remontēšanu, kas radušies (smagu) piepūļu laikā.

Zemāk uzskaitītās sastāvdaļas mūsu gela ir iekļautas tādās proporcijās, lai tās optimāli “strādātu kopā” atjaunošanās procesā. Katras sastāvdaļas efektivitāte ir zinātniski pierādīta.

 

 
 
 

GALVENĀS SASTĀVDAĻAS

ĀTRĀS ATJAUNOŠANĀS MUSKUĻU GELS galvenokārt sastāv no dabīgām sastāvdaļām, katrām ar saviem specifiskajiem raksturlielumiem. Šo sastāvdaļu sadarbība rezultātā veido ļoti efektīvu produktu, kas nodrošina ilgstošu un atjaunojošu efektu.

ARNIKA

ARNICA MONTANA

Nodrošina ātru muskuļu ievainojumu (matu plīsumu), zilumu dzīšanu un aizsardzību pret krampjiem. Turklāt arnika stimulē asinsriti, lai cīnītos ar iekaisumu. Zinātniskie pētījumi  ir parādījuši, ka arnika ievērojami veicina iekaisuma profilaksi un ārstēšanu. Tai ir arī pretsāpju īpašības.

ROZMARĪNS

SALVIA ROSMARINUS

Atjauno un stimulē asinsriti, ir baktēriju iznīcinošas īpašības, kas attīra asinsriti no toksīniem un brīvajiem radikāļiem.

Rozmarīna ekstrakts palīdz mazināt muskuļu nogurumu un ir piemērots, lai ārstētu, starp citu, iekaisumu. Turklāt tas ir viens no spēcīgākajiem dabiskajiem sāpju mazinātājiem muskuļiem un locītavām.

ZIRGKASTANIS

HIPPOCASTANUM

Palielina asins plūsmu vēnās, uzlabo skābekļa un barības vielu cirkulāciju un ir spēcīgas pretiekaisuma īpašības.

Zirgkastanī ir viela, ko sauc par aesīnu, kas ir parādījusi pretiekaisuma efektus un ir pierādīta kā efektīva asins cirkulācijai.

SASTĀVS:

Ātrās ATJAUNOŠANĀS gela  sastāv no 80% dabīgām sastāvdaļām un ūdens, satur minimālu daudzumu papildu piedevu un ļoti mazu daudzumu konservantu, lai nodrošinātu, ka mūsu gels saglabā efektivitāti līdz 12 mēnešiem pēc atvēršanas.

CITAS NOZĪMĪGAS SASTĀVDAĻAS:

Ūdens (atšķaidīšanai), Denaturēts Alkohols (viskozitātei), Dabīgā Rīcineļļa (emulgators), Mentols (atvēsinošs), Glikoze (mitrinātājs), Limonēns (atvēsinošs).

NOBEIGUMS

RÉVVI ĀTRĀS ATJAUNOŠANĀS MUSKUĻU GELS ir brīvas no ķīmiskām vielām un tam ir unikāla dabīgo sastāvdaļu kompozīcija. Galvenais muskuļu atjaunojošo un mierinošo īpašību mērķis ir maksimāli un optimāli remontēt un aizsargāt skarto zonu.

ĀTRĀS ATJAUNOŠANĀS MUSKUĻU GELA lietošanu stingri iesaka muskuļu un cīpslu atjaunošanai PĒC vingrinājumiem un lai saīsinātu atgūšanas periodus starp aktivitātēm.

RÉVVI ATJAUNOŠANĀS MUSKUĻU GELS

RÉVVI Ātri atjaunojošs muskuļu gels

No 19,99 

Ātri atvieglo muskuļu sāpes, relaksējot muskuļus un palīdzot atgūties pēc intensīvas fiziskas slodzes. Šis gēls palīdz muskuļiem relaksēties un reģenerēties, veicinot maksimālu atgūšanos. Aizsargā ķermeni no muskuļu krampjiem un spazmām. Nomierina nogurušus muskuļus, saites un locītavas.