Iepazīsti Medapp komandu

Kas mēs esam?

Uzņēmumu SIA “MedApp” 2023. gadā dibinājuši divi brāļi, kuri medicīnas nozarē strādā jau otrajā paaudzē.

SIA MedApp medicīnas preču klāsts tiek papildināts ik dienu. Šobrīd piedāvājumā ir vairāk nekā 200 dažādi produkti, kas rūpīgi atlasīti atbilstoši augstākajiem uzņēmuma un medicīnas nozares standartiem. Medicīnas preču klāsts tiek veidots, ņemot vērā sadarbības partneru labākos piedāvājumus un klientu vēlmes.

MedApp ir augošs uzņēmums, kas seko līdzi ražotāju piedāvājumam un pasaules tendencēm medicīnas nozarē. Pievienojieties mums un veidosim veselības aprūpes nākotni kopā.

Misija – Vīzija – Mērķis

SIA MedApp mērķis ir kļūt par uzticamāko medicīnas preču piegādātāju Baltijā – tādu, kura klients ir kā ģimenes loceklis, kas saņem vislabāko, tāpēc augstu vērtējam klienta vēlmes un ieteikumus.

Tiecamies būt labs un uzticams palīgs mediķiem, kuriem kvalitatīvas medicīniskās aprūpes sniegšanai ir nepieciešams augstvērtīgs un mūsdienīgs medicīnas preču klāsts.

 

Mērķtiecīgi strādājam, lai nodrošinātu profesionalitāti, inovatīvu produktu klāstu, konkurētspējīgas cenas un ātru piegādi.

Komandas vērtības

  • Ātra un efektīva produktu piegāde

  • Individuāla pieeja klientiem

  • Konkurētspējīgas cenas

  • Augstvērtīgāko un tehnoloģiski attīstītāko (3D implantu) produkcijas piedāvājums Baltijas valstu klīnikām un medicīnas personālam mugurkaulu ķirurģijas, traumatoloģijas, ortopēdijas, fizioterapijas, terapeitisko procedūru u. c. medicīnas nozarēs.

Zināšanas starptautiskā līmenī

Studējuši ekonomiku un jurisprudenci Amerikā un Londonā, viņi ir spējuši izveidot atbildīgu, radošu un profesionālu darbinieku komandu.

Radās jautājums? Aizpildi anketu

24 Stundu laikā Jūs uzrunās Medapp speciālists, lai precizētu jautājuma detaļas