SIA Medapp privātuma politika

  1. DATU PĀRVALDĪBA

1.1 Šī politika attiecas uz darbībām SIA Medapp tīmekļa vietnē un sociālo tīklu platformās. Par jūsu personas datu pārvaldību atbild SIA Medapp ar reģistrācijas numuru 40203451999.

Kontaktinformācija

Adrese: Duntes iela 7, Rīga, LV-1013

Tālrunis: (+371)27888303

E-pasts: info@medapp.lv

SIA Medapp specializējas dažādu medicīnas preču mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā visā Latvijā un Baltijas valstīs, sadarbojoties ar cienījamiem medicīnas preču ražotājiem.

  1. PERSONAS DATU VĀKŠANA

2.1. Komunikācijas dati: mēs apkopojam datus, ko jūs sniedzat saziņas laikā, piemēram, e-pastos vai ziņās sociālajos tīklos. Tie ietver jūsu kontaktinformāciju, sarakstes saturu un, attiecīgajos gadījumos, sociālo tīklu profila informāciju.

2.2. Darījumu dati: pakalpojumu sniegšanas nolūkā apkopojam nepieciešamo informāciju, piemēram, jūsu vārdu, kontaktinformāciju un maksājumu datus.

  1. DATU APSTRĀDES NOLŪKI UN LIKUMĪGUMS

3.1. SIA Medapp apstrādā personas datus tikai konkrētiem, likumīgiem nolūkiem. Mūsu apstrādes darbības atbilst Vispārīgās datu aizsardzības regulas un Latvijas tiesību aktu prasībām.

3.2. Saziņa un pieprasījumu apstrāde: apstrādājam jūsu datus, lai atbildētu uz jūsu pieprasījumiem, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm.

3.3. Pakalpojumu sniegšana: iegādājoties Preci no SIA Medapp, datu apstrāde ir nepieciešama, lai izpildītu līgumu starp jums un SIA Medapp.

  1. DATU GLABĀŠANA UN PĀRSŪTĪŠANA

4.1. Mēs glabājam personas datus līdz apstrādes mērķa sasniegšanai, parasti 1 gadu pēc datu vākšanas, ja vien tiesību aktos nav noteikts citādi. Pēc šī perioda dati tiek drošā veidā dzēsti. Mēs nenododam datus ārpus Eiropas Ekonomikas zonas.

4.2. Mēs varam uz līguma pamata kopīgot datus ar trešo pušu tehnisko pakalpojumu sniedzējiem, kā arī ar varas iestādēm, ja tas nepieciešams juridisku pienākumu izpildei.

  1. SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

5.1. Sīkdatnes (cookies) ir nelieli faili, kas tiek saglabāti jūsu ierīcē, lai uzlabotu vietnes funkcionalitāti. Tās saglabājas 8 mēnešus kopš jūsu pēdējā apmeklējuma, un tās var pārvaldīt, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus.

  1. SIA MEDAPP SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

6.1. Mēs izmantojam funkcionalitātes sīkfailus, lai atcerētos lietotāja preferences, piemēram, valodas iestatījumus. Šo sīkfailu izmantošanas pamatā ir mūsu likumīgās intereses.

  1. JŪSU KĀ DATU SUBJEKTA TIESĪBAS

7.1. Tiesības uz informāciju: pieprasīt apstiprinājumu par datu apstrādi, piekļuvi saviem datiem vai sīkāku informāciju par mūsu datu apstrādes praksi.

7.2. Tiesības uz labošanu: tiesības labot visus jūsu datus, kas atrodas mūsu rīcībā un ir neprecīzi.

Tiesības uz dzēšanu: pieprasīt savu datu dzēšanu konkrētu apstākļu gadījumā.

7.3. Datu apstrādes ierobežojumi: ierobežot, kā mēs izmantojam jūsu datus noteiktos apstākļos.

7.4. Tiesības uz datu pārnesamību: iegūt savus datus lasāmā formātā vai nodot tos citai institūcijai.

7.5. Tiesības iebilst: iebilst pret datu apstrādi, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm.

7.6. Šo tiesību izmantošana parasti ir bezmaksas. Tomēr nepamatotu vai pārmērīgu pieprasījumu gadījumā par to var tikt iekasēta maksa, pamatojoties uz administratīvajām izmaksām.

7.7. Identitātes pārbaude: Mēs varam pieprasīt identitātes apliecinājumu, lai izpildītu datu subjekta pieprasījumus.

Atbildes laiks: Mēs cenšamies atbildēt viena mēneša laikā, sarežģītu pieprasījumu gadījumā to var pagarināt līdz trim mēnešiem.

Sūdzības iespējams iesniegt uzraudzības iestādei: ja jums ir bažas par mūsu datu apstrādes politiku, varat sazināties ar Datu valsts inspekciju (e-pasts: pasts@dvi.gov.lv, adrese: Elijas iela 17, Rīga, LV-1050).