AUKSTUMTERAPIJA

KAS IR AUKSTUMTERAPIJA?

Kad notiek akūts ievainojums (piemēram, izmežģījums vai sastiepums), asinsvadi, kapilāri un vēnas paplašināsies, un asins plūsma uz skarto zonu pieaugs. Šis process izraisa pietūkumu un sāpes.

Galvenais aukstuma terapijas mērķis akūtam ievainojumam ir šo paplašināto asinsvadu sašaurināšana un asins pārvades samazināšana (Vazokonstrukcija). Veicot aukstuma terapiju pirmajās 72 stundās pēc ievainojuma, sāpes ievērojami samazināsies, un pietūkums atkāpsies ātrāk.

PRIEKŠROCĪBAS

Bieži vien aukstums pārsniedz sāpju sajūtu: to sauc par "sāpju vārtejas teoriju". Aktivizējot vazokonstrukcijas procesu, atdzesētie muskuļi un asinsvadi:

• Ātrāk samazinās iekaisums un pietūkums.

• Sāpju stimuli nervu saišķos tiek atslābināti.

• Muskuļu sasprindzinājumi un krampji ievērojami samazinās.

KAD LIETOT

Aukstuma lietošana ir vispiemērotākā akūtos apstākļos (t.i., kad ievainojums ir nesen noticis); piemēram:

• Izmežģījumi: ievainojums, kas rodas, pārspīlējot saites.

• Zilumi: rodas, kad zem ādas virsmas plīst asinsvads.

• Pārslodze: izraisīta ar atkārtotām (pārāk) smagām kustībām.

• Augšanas sāpes: sāpes locītavās, muskuļos un cīpslās, kas rodas spiediena rezultātā, ko izraisa dažādu muskuļu un locītavu grupu augšanas ātruma atšķirības.

KAD NEIZMANTOT

Nelietojiet aukstuma terapiju hronisku stāvokļu ārstēšanai (kur siltuma terapijas ir piemērotākas) un nekad nelietojiet aukstumu uz atvērtām brūcēm.

Arī nekad nelietojiet aukstumu pirms vingrošanas, jo tas var palielināt muskuļu un/vai cīpslu sastiepšanas risku.

LEDUS AUKSTUMA MUSKUĻU GELS

RÉVVI aukstuma gels galvenokārt sastāv no dabīgām sastāvdaļām, kas tiek uzskatītas par svarīgām iekaisuma un/vai vazokonstrukcijas (sašaurināšanas) procesa veicinātājām.

Zemāk uzskaitītās sastāvdaļas ir izmantotas augstā koncentrācijā mūsu LEDUS AUKSTUMA MUSKUĻU GELA, un to efektivitāte ir zinātniski pierādīta. Rūpīga sastāvdaļu kompozīcija nodrošina arī dziļu iekļūšanu un ilgstošu efektu.

GALVENĀS SASTĀVDAĻAS

Mūsu LEDUS AUKSTUMA MUSKUĻU GELA galvenokārt sastāv no dabīgām sastāvdaļām, katrām ar saviem specifiskajiem raksturlielumiem. Šo sastāvdaļu sadarbība rezultātā veido ļoti efektīvu produktu, kas nodrošina ilgstošu atdzesēšanas efektu.

KAMFORS

CAMPHORA

Šis augs modina, starp citu, nelielu lokālu nervu ceļu nejutīgumu, tādējādi sāpes, pietūkums un iekaisums tiek uztverti kā mazāk apgrūtinoši.

Kamfors aktivizē TRP (transient receptor potential) un ir noderīgs iekaisuma un pietūkuma ārstēšanā, ko izraisījis ārējs ietekme.

PIPARMĒTRA

MENTHA ARVENSIS

L-mentols dabiski sastopams pipkrūma lapās un tiek uzskatīts par vienu no efektīvākajiem dabiskajiem atdzesētājiem.

Zinātniski pētījumi apstiprina, ka pipkrūma ekstraktam ir klīniski nozīmīgas īpašības, kas nodrošina pretsāpju, antibakteriālu un pretiekaisuma efektu.

RĪCINEĻĻA

RICINUS COMMUNIS

Rīcineļļas ekstrakts ir zināms ar saviem pretiekaisuma īpašībām un ieguldījumu gan locītavu sāpju, gan lokālu (muskuļu) iekaisumu mazināšanā.

Ricinus ir antioksidants, kas ir pretiekaisuma īpašības, kas tiek uzskatītas par noderīgām, ārstējot starp citu iekaisumu un pietūkumu.

SASTĀVS:
LEDUS AUKSTUMA MUSKUĻU GELA sastāv no 80% dabīgām sastāvdaļām un ūdens, satur minimālu daudzumu papildu piedevu un ļoti mazu daudzumu konservantu, lai nodrošinātu, ka mūsu gels saglabā efektivitāti līdz pat 12 mēnešiem pēc atvēršanas.

CITAS NOZĪMĪGAS SASTĀVDAĻAS:
Ūdens (atšķaidīšanai), Denaturēts Alkohols (viskozitātei), Glikols (hidratācijai), Limonēns (atvēsinošs).

NOBEIGUMS

RÉVVI LEDUS AUKSTUMA MUSKUĻU GELA ir brīvas no ķīmiskām vielām un tam ir unikāla dabīgo sastāvdaļu kompozīcija. "Vazokonstrukcijas" īpašības galvenais mērķis ir maksimāli un optimāli atjaunot vai aizsargāt skarto ķermeņa daļu.

LEDUS AUKSTUMA MUSKUĻU GELA lietošanu stingri iesaka zemu līdz vidēji sāpīgu zonu ārstēšanai, ko izraisa iekaisums, sastiepumi, nogurums un akūti ievainojumi, kur nepieciešama tūlītēja atdzesēšana.

RÉVVI AUKSTUMA GELS

RÉVVI Aukstuma gels 200ml

No 16,99 

RÉVVI Aukstuma Gels: Ātri mazina muskuļu un cīpslu sāpes, samazina pietūkumu. Dabīgas sastāvdaļas, piemērots visiem no 12 g.v. Ideāls pēc sporta vai sāpēm!