SILTUMTERAPIJA

KAS IR SILTUMTERAPIJA?

Siltums asinsvados rodas palielinātas enerģijas aktivitātes dēļ, kas aktivizē asinsvadus dilatēties (vazodilatācija). Tā kā asinsvados tiek radīta lielāka telpa, rodas asins plūsmas paātrinājums. Pateicoties tam, skābekļa un barības vielu transports kļūst efektīvāks, uzlabojot muskuļu un locītavu elastību un mobilitāti.

PRIEKŠROCĪBAS

Muskuļi un locītavas, kas tiek sasildīti caur vazodilatāciju (paplašināšanos), piedzīvo šādas priekšrocības:

• Muskuļu sasprindzinājuma samazināšana, jo muskuļu šķiedras atslābst.
• Savienojošā auda kļūst elastīgāka, kas veicina muskuļu elastību.
• Pretestības samazināšana locītavu apgabalos sakarā ar sinoviālā šķidruma saraušanos.
• Sāpju samazināšana, ko izraisa saīsināta fascija un muskuļu krampji.

KAD LIETOT

Siltuma lietošanu visvairāk iesaka šādās trijās situācijās:

  1. Pirms iesildīšanās uzsākšanas treniņa laikā.
  2. Pēc akūtas ievainojuma fāzes (parasti pēc 72 stundām), kad sākas subakūta fāze.
  3. Hroniskos apstākļos, piemēram, stīvuma dēļ, ko izraisa artrīts un kas izraisa pastāvīgu un mokošu locītavu sāpi.

KAD NEIZMANTOT

Siltuma terapijas lietošana nav ieteicama akūtas iekaisuma vai ievainojuma fāzes laikā, piemēram, pie izmežģījumiem, sastiepumiem, ceļa ievainojumiem, lūzumiem vai izvietojumiem (siltums pat var radīt pretēju efektu).

Siltuma terapiju nekad nedrīkst lietot uz atvērtām brūcēm un cilvēkiem ar asinsrites problēmām (stingri ieteicams vispirms konsultēties ar ārstu).


INTENSĪVA KARSTA MUSKUĻU GELS

Mūsu KARSTĀ gels satur tikai dabīgas sastāvdaļas, kas visas veicina enerģijas aktivizāciju asinsvados un šķiedrās ap muskuļu struktūrām. KARSTĀ gela lietošanas efektu var sadalīt divās fāzēs:

Pirmās 30 minūtes pēc uzklāšanas atkarībā no ādas tipa un (ķermeņa) stāvokļa notiek intensīva enerģijas aktivizācija, rezultātā radot dziļu siltuma sajūtu uz relatīvi ilgu laiku.

Līdz 4 stundām pēc uzklāšanas tiklīdz ķermenis ir pielāgojies "dilatācijas procesam", siltuma sajūta var samazināties. Tomēr paātrināta cirkulācija un skābekļa un barības vielu transports paliks aktīvs un samazināsies degressīvi.

GALVENĀS SASTĀVDAĻAS

INTENSĪVAIS KARSTAIS MUSKUĻU GELS galvenokārt sastāv no dabīgām sastāvdaļām, katrām ar saviem specifiskajiem raksturlielumiem. Šo sastāvdaļu sadarbība rezultātā veido ļoti efektīvu produktu, kas nodrošina intensīvu un ilgstošu efektu.

ZIRGKASTANIS

HIPPOCASTANUM

Palielina asins plūsmu vēnās, uzlabo skābekļa un barības vielu cirkulāciju un ir spēcīgas pretiekaisuma īpašības.

Zirgkastanī ir viela, ko sauc par aesīnu, kas ir parādījusi pretiekaisuma efektus un ir pierādīta kā efektīva asins cirkulācijai.

VĪNOGU LAPA

VITIS VINIFERA

Nodrošina uzlabotu (lokālu) sirds un asinsvadu sistēmu un aktivizē veselīgu asins plūsmu kombinācijā ar antioksidantu darbībām.

Sarkanās vīnogu lapas (AS195) ir parādījušas labvēlīgu terapeitisko lomu asins cirkulācijas uzlabošanā.

Pelašķi

MILLEFOLIUM

Stimulē kapilāru dilatāciju, kas palielina asins cirkulāciju. Turklāt šis augs stiprina vēnu sienas.

Turklāt ir pierādīts, ka tā sauktie iekaisuma aģenti (piemēram, reimatisms, artroze, ...) ir būtiski ietekmēti, lietojot pelašķi.

SASTĀVS:

Intensīvais KARSTAIS gela sastāv no 80% dabīgām sastāvdaļām un ūdens, satur minimālu daudzumu papildu piedevu un ļoti mazu daudzumu konservantu, lai nodrošinātu mūsu želeju efektivitāti līdz pat 12 mēnešiem pēc atvēršanas.

CITAS NOZĪMĪGAS

SASTĀVDAĻAS: Ūdens (atšķaidīšanai), Alkohols (viskozitātei), Glikols (hidratācijai), Dabīgā Rīcineļļa (emulgators), Kampars (pretsāpju līdzeklis), Valeriana Officinalis (relaksants), Melissa Officinalis (pretiekaisuma līdzeklis).

NOBEIGUMS

RÉVVI INTENSĪVAIS KARSTAIS MUSKUĻU GELA ir brīvs no ķīmiskām vielām un tam ir unikāla dabīgo sastāvdaļu kompozīcija. “Vazodilatācijas” īpašību mērķis ir maksimāla bojātās zonas atjaunošana un/vai aizsardzība.

Intensīvā KARSTĀ želeja tiek ļoti ieteikta zemu līdz vidēji sāpīgu vietu ārstēšanai, ko izraisa hroniski stāvokļi (piemēram, osteoartrīts, reimatisms vai pastāvīgas muguras, kakla un plecu sūdzības) vai muskuļu, cīpslu un locītavu sasilšanai, piemēram, sportojot.

RÉVVI KARSTĀIS GELS

RÉVVI Intense Hot sildošais gels

No 16,99 

Profilaktisks un ārstniecisks gels – ilgstoši silda muskuļus, cīpslas un locītavas. Lietošanai pirms fiziskas slodzes un sāpošu muskuļu un locītavu slimību gadījumā.
– Silda muskuļus un uzlabo asinsriti.
– Sagatavo ķermeni fiziskām aktivitātēm un sniedz atvieglojumu muskuļiem pēc tām.
– Mazina kakla un muguras sāpes, reimatismu, osteoartrītu un hroniskus muskuļu un locītavu traucējumus.